שוקולד בלגי – מתנה מושלמת לכל אירוע

שוקולד בלגי בכשרות מהודרת

שוקולד בלגי

שוקולד בלגי – מתנה מושלמת לכל אירוע

שוקולד בלגי הוא אחד מסוגי השוקולד הפופולריים ביותר בעולם. השוקולד ידוע בטעמו העשיר והמעודן, במרקם החלק ובמגוון הטעמים והמילויים השונים שלו.
אנו, חנות השוקולד והמתנות "מומנטום" מציעים מגוון רחב של פרלינים איכותיים, המיוצר על ידי חברת "האוזר מבלגיה". השוקולד של האוזר מבלגיה מיוצר מחומרי גלם איכותיים, כולל פולי קקאו טריים, חלב ישראלי ושוקולד פרווה . השוקולד הבלגי אותו מייצרים האוזר מגיע במגוון רחב של טעמים, החל מטעם קלאסי של שוקולד מריר ועד לטעמים חדשניים יותר.
כל השוקולדים של האוזר מבלגיה הינם בכשרות מהודרת, והם יכולים לשמש כמתנה מושלמת לכל אירוע. בין אם אתם מחפשים מתנה יוקרתית לחגים, מתנה מיוחדת ליום הולדת או סתם מתנה מפנקת אפילו לעצמכם, שוקולד בלגי של האוזר מבלגיה הוא בהחלט בחירה מצוינת.


מה הופך את השוקולד הבלגי של האוזר
מבלגיה למיוחד כל כך?

ישנם כמה גורמים שהופכים את השוקולד הבלגי של האוזר מבלגיה למיוחד כל כך:

  • חומרי גלם איכותיים: השוקולד של האוזר מבלגיה מיוצר מחומרי גלם איכותיים, ומכיל מינימום מוחלט של 50 אחוז אבקת קקאו העשויה מפולי קקאו באיכות הגבוהה ביותר.
  • מצוינות: כל שוקולד ופרלין שיוצאים ממפעל האוזר מבלגיה עומדים בסטנדרטים התובעניים והטעימים שציפיתם להם מהאוזר מבלגיה
  • כשרות מהודרת: האוזר מבלגיה מקפידה לשמור על סטנדרטים גבוהים ביותר של כשרות בייצור השוקולדים שלה.
    בשיתוף פעולה הדוק עם משגיחים (משגיחי הכשרות) ושמירה נאמנה על הכללים המחמירים של הנהגת העדה האורתודוקסית של מכבי הדס, היא זכתה בחותמת הכשרות של מועצת הכשרות האמינה והמכובדת של מרכז הכשרות באנטוורפן. כל היינות, הליקרים ושאר מוצרי המזון הנמכרים בחנות השוקולד והמתנות מומנטום כשרים למהדרין.

 

למה כדאי לקנות שוקולד בלגי דווקא אצלנו?

מומנטום היא חנות שוקולד וותיקה ומובילה, המציעה מגוון רחב של פרלינים איכותיים בכשרות מהודרת. השוקולד שלנו מיוצר מחומרי גלם איכותיים ומעניקים חוויה קולינרית ייחודית. באתר ניתן למצוא מארזים מיוחדים שמתאימים לכל אירוע, מגשי פרלינים, קופסאות פרלינים ועוד.. רוצים שנייעץ לכם? הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם למצוא את השוקולד המושלם עבורכם

במילים אחרות, מומנטום היא החנות המושלמת לכל מי שמעוניין ליהנות משוקולד איכותי, בכשרות מהודרת, עם טעם מיוחד.